NLP i MARKETING W BIZNESIE 08-11 CZERWCA 2023 + POBYT NAD MORZEM W SUPER CENIE TAKŻE DLA OSÓB TOWARZYSZĄCYCH

Szkolenie dla osób, które prowadzą swój własny biznes albo chciałyby to robić, czyli co zrobić żeby nie tracić kontrahentów, zwiększyć swoją skuteczność, ilość klientów i dochody.

NLP w Biznesie czyli co musisz wiedzieć, żeby skutecznie sprzedawać i prowadzić skuteczny marketing.

Chociaż tzw. Klientem może być każda osoba, której przedstawiasz jakąś propozycję (więc do zastosowania także w prywatnym życiu 🙂 )

Miejsce: Władysławowo

Rozpoczęcie zajęć : piątek 09.06.2023 godz. 14.00

Zakończenie zajęć : sobota 10.06.2023 godz. 19.00

Dodatkowo płatny blok zajęć w niedzielę : od 10.00 do 15.00 (cena : 150 zł)

Program szkolenia z NLP:

Blok zajęć w piątek- sobota:

Założenia i powody stosowania marketingu

Neurologiczne podstawy marketingu

W jaki sposób mózg podejmuje decyzje o zakupie, czyli jak działa neuromarketing

Filary marketingu, najważniejsze pytania, które zadaje sobie każdy klient

Strategie marketingowe

Praca na mapie klienta – budowanie mapy klienta

Co powstrzymuje klienta przed zakupem, tzw. Uniwersalne Ryzyka

Co motywuje klienta do zakupu, tzw. Uniwersalne Motywacje

Pierścienie obrony percepcyjnej.

Czy zawsze działają i jak usprawnić zasady wywierania wpływu Cialdiniego

Wprowadzenie do perswazji w marketingu

Filtry percepcji, czyli dobieranie argumentów które przekonają TEGO właśnie klienta

Blok zajęć w niedzielę (dodatkowo płatny, można zdecydować się w trakcie zajęć pt-sb) :

Tworzenie oferty w oparciu o kategorie klientów

Sztuczki perswazyjne w marketingu

Wsparcie dla Metaprogramów czyli Tryby przekonywania

Zasady prowadzenia skutecznej marketingowej rozmowy telefonicznej

Radzenie sobie z zastrzeżeniami klientów

Koszt kursu NLP i marketing w biznesie

(zajęcia i zakwaterowanie z posiłkami ) :

Udział w zajęciach i pobyt przez 4 dni (3 noclegi) z wyżywieniem bez przejazdu autokarem (transport własny): 670 zł (Cena dla słuchaczy i absolwentów Instytutu Psychologii Stosowanej oraz Last Minute dla osób spoza szkoły IPS)

Udział w zajęciach i pobyt przez 4 dni (3 noclegi) z wyżywieniem z przejazdem autokarem z Warszawy do ośrodka nad morzem i z udziałem w zajęciach : 770 zł

Przyjazd w czwartek 08.06 , wyjazd w niedzielę (wykwaterowanie z pokoi około godz. 11.00)

Zajęcia 2 dni: piątek i sobota.

Dodatkowo płatny blok zajęć w niedzielę : od 10.00 do 15.00 (cena : 150 zł.)

Pobyt bez udziału w zajęciach to koszt 650 zł !!! za pobyt z 3 noclegami i przejazd autokarem z Warszawy w obie strony.

Sam pobyt bez szkolenia (transport własny ) : 500 zł za osobę (pobyt z wyżywieniem przez 4 dni / 3 noclegi ).

Dzieci do 2 roku życia : bezpłatnie  (na łóżku z rodzicem).

Dzieci do 10 roku życia : zniżka za pobyt

Ważne informacje :

Na szkolenie można przyjechać z osobą towarzyszącą nie biorącą udziału w szkoleniu i zakwaterowaną w pokoju z uczestnikiem szkolenia.

Zajęcia max 5 godzin dziennie, tak żeby skorzystać z uroków pobytu nad morzem i czerwcowego słoneczka ˘

W szkoleniu na zasadzie promocji mogą wziąć udział osoby spoza IPS.

Posiłki dla naszej grupy od obiadu w czwartek 08.06 do śniadania w
niedzielę.

Obiekt jakieś 7-8 minut pieszo od dworca PKP

na który przyjeżdżają pociągi z Gdyni (bardzo dobre połączenia)

Parking bezpłatny.

Dla dzieci w odległości 5 minut drogi na pieszo jest lunapark.

Niedaleko wypożyczalnia rowerów a w okolicy piękne ścieżki rowerowe.

Z portu we Władysławowie realizowane są wycieczki statkami turystycznymi.

Można też z łatwością zrobić sobie wycieczkę na Hel, pociągi z dworca (7 minut na pieszo) kursują co około godzinę, a pogoda ma być słoneczna 🙂

W piątek wieczorem dla wszystkich zakwaterowanych z naszej grupy kolacja biesiadna z Kaszubskimi potrawami,  z muzyką i salą do tańczenia.

W trakcie pobytu wieczorami, jeśli będą chętni, na miejscu w obiekcie practisy taneczne : bachata

Wieczorami można dojechać do Gdańska, gdzie organizowana jest w tym czasie wielka czterodniowa impreza taneczna na plaży (na ponad 1000 osób J )

W całym obiekcie obowiązuje zakaz palenia wyrobów tytoniowych (czujniki dymu).

Zastrzegamy sobie prawo do odwołania szkolenia w przypadku nie
zebrania się odpowiedniej ilość osób.

Zapraszamy.
Informacje i zapisy : IPS , tel. 577 950 470

Link:

Zapraszamy na  regularne zajęcia do oddziałów IPS: Warszawa, Poznań, Katowice, Łódź, Wrocław, Kraków